کافه پارسیcafeparsi

به بهترین مرجع وبمستران خوش آمدید

به سایت ما خوش آمدید
ماشروع کردیم تا شما شروع کنید شماهم شروع کنید تا دیگران شروع کنند

مبنا وردپرس

سلام دوستان؛
بعضی اوقات شما قالبی را نصب می کنید و از آن قالب خوشتان می آید و این قالب یک سری مشکل دارد که بعد از چند وقت مشکلات آن قالب را پیدا می کنید. یکی از مشکلات قالب ها در قسمت نظرات در وردپرس است که حالا شاید شما از ظاهر آن خوشتان نیاید یا اینکه به هزار و یک دلیل سازگار نباشد و نتواند نیاز های شما را برطرف کند ! برای همین باید راه حلی پیدا کرد تا به گونه ای سفارشی سازی نظرات در وردپرس را بتوان انجام داد.
اگر موافق باشید امروز یک افزونه ی خوب در

سفارشی سازی قسمت نظرات را با هم بررسی میکنیم

سفارشی سازی نظرات در وردپرس با

wpDiscuz

wpdiscuz - سفارشی سازی نظرات در وردپرس

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی در قسمت دیدگاه ها گزینه ی ” wpDiscuz ” و چند گزینه ی دیگر که مربوط به تنظیمات افزونه موجود است که در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود و به کمک همان باید سفارشی سازی نظرات در وردپرس را انجام دهیم.

comments- سفارشی سازی نظرات در وردپرس

بخش های مختلف و مورد نیاز افزونه را بررسی می کنیم.

 

تنظیمات

styling- سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Styling : در این قسمت شما می توانید با توجه به سلیقه ی خودتان رنگ بندی افزونه را تغییر دهید . بقیه ی سربرگ ها نیاز به تغییر ندارد و تنظیمات دمو برای بقیه ی سربرگ مناسب تر است

عبارات

در این قسمت شما می توانید کلمات داده شده را تغییر دهید یا این که آن ها را ترجمه کنید که این ویژگی در این افزونه باعث می شود تا در افزونه های سفارشی سازی نظرات در وردپرس بهترین باشد .
اگر دوست ندارید که زمانتان از دست برود می توانید از ترجمه های زیر استفاده کنید چون کلمات داده شده درون افزونه به انگلیسی هستند و نیاز به ترجمه فارسی دارند .

سربرگ Notification 

notification-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Email 

email- سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Date/Time

date/time-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ دیدگاه

دیدگاه ها-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Form

form-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ General

general-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

Tools

در این قسمت شما می توانید از تنظیماتی که برای سفارشی سازی نظرات در وردپرس انجام داده اید بکاپ بگیرید. برای بکاپ گرفتن باید به قسمت export options برویم و کد درون کادر را در جایی ذخیره کنیم که اگر بعدا نیاز داشتیم به این تنظیمات سریعا به آن ها دسترسی پیدا کنیم و برای ریستور کردن تنظیمات به قسمت import option می رویم و کد داده شده را درون کادر paste  می کنیم و بر روی ذخیره ی تنظیمات کلیک می کنیم.

Forms

اگر شما دوست دارید که نحوه ی چیدمان این افزونه را تغییر دهید می توانید از این قسمت تغییرات خود را برای سفارشی سازی نظرات در وردپرس انجام دهید.

پیش نمایش

دانلود افزونهwpDiscuz

 

تبلیغات کافه پارسی

به این مطلب امتیاز دهید. با تشکر
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : - بار دسته بندی : وردپرس تاريخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،تبلیغات کافه پارسی